حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

09211744808 alikazemi.tehran@gmail.com  

حملات DDOS و راه های مقابله با آن

ddos

در باره این حملات اینترنتی بیشتر بدانید.

 

حملات DDOS و راه های مقابله با آن

 

حملات دیداس از مخرب ترین حملات اینترنتی به سایت ها میباشد که میتوان آن را یکی از مضرترین ساخته های هکران دانست.با این حملات سرورهای مختلفی در جهان آسیب های جدی میبینند. این حملات تنها سایت های بزرگ را هدف قرار نمیدهند و گاها ممکن است به سایت های کوچک و کم فعالیت نیز حمله شود.

 

ddos

 

علت این حملات چه میتواند باشد؟

 

حمله دیداس یا به نامی دیگر اتک خوردن یک سایت میتواند توسط فرد یا گروهی صورت بگیرد،این عمل یک ساختار انتقامی دارد و با هدف تخریب سایت مقابل،کاهش بازدید سایت،کاهش درامد سایت،متوقف کردن سایت و ایجاد یک ترس ناشی از نشان دادن قدرت خود به سایت مورد تهاچم قرار گرفته صورت میپذیرد.

 

DDOS چگونه رخ میدهد؟

 

تصور کنید شما صاحب یک سایت میباشید.حال میخواهیم به شکل فرضی شما را مورد حمله DDOS قرار دهیم.در شروع این امر سایت شما به شکل کاملا ناگهانی و سریع حجم زیادی از ورودی ها را به خود میپذیرد و هاست و سرور شما فشار بسیار زیادی را در این لحظه متحمل میشود.در این لحظه اگر هاست شما قادر به تحمل کردن این ظرفیت و فشار نباشد و نتواند جلوی این حجم از آی پی های ورودی دوام بیاورد سایت شما از کار می افتد و این یعنی شما مورد هدف حملات دیداس/DDOS قرار گرفته اید.

 

ddos

 

 

راه های مقابله با حملات DDOS

 

تا کنون هیچ راهکار ثابتی برای جلوگیری از ایجاد چنین حملاتی در فضای مجازی ارائه نشده است اما روش هایی موجود است که شما به کمک آن میتوانید حجم این حملات را کاهش و کمتر مورد حجوم این حملات قرار بگیرید .

  • استفاده از یک هاست حرفه ای ، وجود یک هاست حرفه ای پشت سایت شما میتواند یک حامی خوب برای کمتر دیده شدن مقابل حملات DDOS باشد. بنابر این حتما از یک سرویس دهنده معتبر و قدرتمند برای سایت خود استفاده کنید.
  • استفاده از سرویس کلود فلر یا CDN ، به کمک این سرویس میتوانید با روشی که این حامی دارد از سایت خود مقابل حملات DDOS محافظت کنید. بسیاری از سایت ها از این سرویس استفاده میکنند و یک روش عالی برای دفع چنین خطراتی میباشد که حتما توصیه میکنیم از این سرویس استفاده کنید.

 

تیم زومکت

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zoomketc/public_html/wp-content/themes/mweb-digiland-pro/includes/mweb_core/mweb_query.php on line 132
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X