حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

09211744808 alikazemi.tehran@gmail.com  

چند ترفند جالب برای گوشی های همراه

ترفند اندروید

چند ترفند جالب برای گوشی های همراه

 

باتری به جای قلم گوشی
۱٫استفاده از باتری به جای قلم گوشی

امروزه قلم هایی وجود دارند که میتوانید با آنها با گوشی خود کار کنید.اما اگر قلم شما گم شد یا آسیب دید میتوانید از باتری های قلمی استفاده کنید.

سعی کنید از قطب منفی باتری (سمت تخت باتری) استفاده کنید تا گِلَس و صفحه ی گوشی شما آسیب نبیند. | ترفند اندروید

 

ذره بینی کردن دوربین گوشی
۲٫ذره بینی کردن دوربین گوشی

شما میتوانید خیلی ساده دوربین گوشیِ خودتون رو با استفاده از یک قطره آب ذره بینی کنید.به این صورت که انگشت خود رامقداری با آب تَر کنید به گونه ای که چند قطره از انگشت شما چکه کند،سپس بدون فشار و بسیار آهسته انگشت خود را روی دوربین گوشی خود قرار دهید حالا دوربین گوشی شما ذره بینی شد.

نوتیفیکیشن همراه با فلش دوربین

۳٫ استفاده از فلاش دوربین برای اطلاع رسانی

دوست دارید در زمان دریافت پیامک یا دیگر رویدادها به جای لرزش گوشی روش دیگری را انتخاب کنید. اگرروشن شدن فلاش دوربین گوشی برای این کار نظرتان را جلب می کند در آیفون به settings>>General>> Accessibility رفته و قابلیت LED Flash for Alerts را فعال کنید.

در گوشی های اندرویدی مسیر Settings>>Accessibility را طی کرده و Flash notification را فعال کنید. اگر هم در آندروید شما چنین امکاناتی موجود نبود می توانید از برنامه های همراهی مانند Flash Notification استفاده کنید.

چراغ مطالعه

۴٫افزایش نور چراغ قوه ی گوشی

گاهی در تاریکی شب یا وقتی که برقا قطع میشن شما نیاز به منبع نوری دارین که بتونه جایی رو روشن کنه یا شب در هنگام مطالعه نیاز به یه چراغ مطالعه دارید.شما میتونید با استفاده از چراغ قوه گوشی و یک بُطری پر از آب یک لامپ دست ساز داشته باشین.
به این صورت که چراغ قوه ی گوشیتون رو روشن کنین و او رو روی میز قرار بدین طوری که صفحه ی گوشی با سطح میز تماس داشته باشه (چراغ قوه رو به بالا باشه) و حالا بُطریِ پر از آب رو بزارید روی چراغ قوه به همین راحتی شما یه چراغ مطالعه دارید.

تیم زومکت

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zoomketc/public_html/wp-content/themes/mweb-digiland-pro/includes/mweb_core/mweb_query.php on line 132
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X