حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

09211744808 alikazemi.tehran@gmail.com  

پس از خریدن گوشی این نکات را رعایت کنید.

راهکارهایی برای شناختن بیشتر گوشی هوشمند | اخبار تکنولوژی

 

پس از خریدن گوشی این نکات را رعایت کنید.

 

اکثر افراد پس از خرید گوشی هوشمند به راحتی با آن ارتباط برقرار میکنند و از همان ابتدا راحتی را با برنامه های از پیش نصب شده روی گوشی حس میکنند. اما این تمام کار نیست، حال میخواهیم در این مطلب شما را بیشتر با گوشی هوشمندتان آشنا کنیم!

 

 

گوشی هوشمند

 

صفحه اصلی را تنظیم کنید:

صفحه نمایش گوشی شما نشان دهنده سلایق و خصوصیات و به تعبیری بازگوکننده روحیات صاحب آن است. سعی کنید به شیوه ای که دلتان میخواهد آیکون ها و رنگ بندی و فهرست گوشی هوشمندتان را انتخاب کنید.همین کار بسیار ساده گوشی شما را شیک تر و حرفه ای تر از قبل میکند.

 

زیر و رو کردن دوربین:

حتما وارد بخش تنظیمات دوربین گوشی خود شوید،تغییر رزولوشن و یا افکت دادن و تنظیم رنگ تصاویر میتواند کیفیت گرفتن عکس را بهتر از قبل کند و باز هم گوشی هوشمند شما را یک قدم دیگر به جلو بکشاند!

 

اینترنت موبایل:

بدترین چیز برای صاحب یک گوشی هوشمند این است که ناگهان متوجه شود حجم اینترنتش به طور ناگهانی به پایان رسیده! حتما سعی کنید از آپشن های خود گوشی که نشان میدهد چه برنامه هایی از اینترنت استفاده میکنند و یا تنظیمات استور که ممکن است خودکار آپدیت های گوشی را انجام دهد و… استفاده کنید. البته برنامه های فراوانی در اینترنت موجود است که این اطلاعات را با نمایشی ساده تر به شما نشان میدهد.

 

عمر باتری:

یکی دیگر از نگرانی های صاحبان گوشی هوشمند میزان ساعتی است که باتری گوشی دوام می اورد. خوشبختانه گوشی های هوشمند راهکارهایی مانند حالت ذخیره باتری و… را در اختیار صاحبان آن قرار داده اند تا بتوانند به کمک این آپشن ها عمر باتری را با توجه به شرایط بیشتر کنند.

 

بک آپ بگیرید!:

تا دیر نشده بک آپ بگیرید! این هم یکی دیگر از نگرانی های صاحبان گوشی هوشمند است. باید همواره دقت داشته باشید که به کمک برنامه های موجود در خود گوشی یا دانلود آن از استور گوشی تان حتما هرچندوقت یکبار از اطلاعات مهم گوشی خود یک بک آپ بگیرید که اگر روزی به هردلیلی اطلاعات شما پاک شد بتوانید به راحتی آن را برگردانید.

 

 

 

نکته پایانی:

توجه داشته باشید که این ها تعدادی از مهم ترین مواردی بود که پس از خرید یک گوشی هوشمند باید به آن ها رتوجه لازم را داشته باشد. البته موارد دیگر نیز مانند نصب برنامه رد یاب  و…. نیز قابل ذکر است که صاحب گوشی باید خودش با توجه به نیازهای شخصی اش به آن توجه لازم را داشته باشد.

 

 

 

 

 

تیم زومکت

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zoomketc/public_html/wp-content/themes/mweb-digiland-pro/includes/mweb_core/mweb_query.php on line 132
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X