حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

09211744808 alikazemi.tehran@gmail.com  

پایین آمدن قیمت دلار و سکه

کاهش قیمت دلار امروز

اخبار تکنولوژی

 

پایین آمدن قیمت دلار و سکه

 

با انتشار خبر حکم مفسدین اقتصادی، ساعاتی بعد شاهد شنیدن خبر پایین آمدن نرخ ارز در بازار بوده ایم. هم اکنون نیز این کاهش قیمت ادامه دارد و در خیابان هایی که خرید و فروش ارز همواره در آن جریان داشت شاهد حضور تعداد زیادی از فروشندگان دلار و سکه ای هستیم که خریداری برای آنان پیدا نمیشود!

با آغاز حرکت مردمی #نه_به_خرید_دلار مشاهده میشود که در روزی که گذشت دلار در بازار تهران به نقل از اخبار گفته شده به مرز ۱۴ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت سکه نیز روند نزولی را آغاز کرده و تا این لحظه به مرز ۴ میلیون و ۳۰۰ هزارتومان رسیده است.

کاهش قیمت دلار امروز

 

اما کارشناسان بر این باورند که این پایین آمدن قیمت دلار و سکه کاملا طبیعیست زیرا در روزهایی که گذشت تنها شاهد افزایش غیر واقعی و حباب گونه نرخ ارز و سکه بوده ایم. حال وقت آن رسیده که به همراه اجرای حکم مفاسد اقتضادی خود ما نیز با عمل به شعار نه به خرید دلار، جلوی این افزایش قیمت غیر واقعی را بگیریم.

و اما در بازار آزاد در ساعات پایانی دوشنبه شاهد تابلوهای خرید و فروش نداریم در سر در مغازه ها بوده ایم. به رقم پایین آمدن قیمت دلار و سکه در روزی که گذشت بازهم نرخ حال حاضر چیزی فراتر از قیمت واقعی میباشد و به کمک دولت و مردم میتوان مجدد به تنظیم بازار کمک کرد و نرخ دلار و سکه را به واقعی ترین شکل ممکن ارائه کرد.

تیم زومکت

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zoomketc/public_html/wp-content/themes/mweb-digiland-pro/includes/mweb_core/mweb_query.php on line 132
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X