حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

09211744808 alikazemi.tehran@gmail.com  

تاریخچه مرورگر خود را پاک کنید!

ترفند اینترنتی

 

تاریخچه مرورگر خود را پاک کنید!

با هر مرورگری که کار میکنید در هر لحظه استفاده از آن تمامی اطلاعات اعم از ذخیره سازی یوزر و پسورد،کش سابقه جستوجوی اطلاعات در گوگل و… در آن ثبت میشود. حال ممکن است به هر دلیلی بخواهید تمامی اطلاعت ذخیره شده توسط مرورگر را از بین ببرید، چه اطلاعات یک روز خاص و چه اطلاعات تمامی روزهای سپری شده. در هر مرورگر روشی متفاوت برای رسیدن به بخش History وجود دارد. اما در این مطلب میخواهیم به یک کلید ترکیبی میانبر اشاره کنیم که شما را مستقیم به بخش تنظمیات History میرساند.

نحوه ورود به بخش History مرورگرهای مختلف

 

شما میتوانید در مروگر های مختلف با فشردن همزمانCtrl +H وارد بخش اصلی History شوید. پس از ورود به این بخش با توجه به مرورگری که استفاده میکنید ممکن است شکل و شمایل های متفاوتی برایتان نمایش داده شود. در مروگر موزیلا فایرفاکس با فشردن این کلید ها وارد بخشی میشوید که همانند زیر تاریخچه روزانه،ماهانه و قدیمی تر از ۶ ماه گذشته را نیز نشانتان میدهد، وشما میتوانید با توجه به نیازتان سابقه خود را چک کنید. یکی دیگر از فواید این بخش به جز پاکسازی History پیدا کردن سایت یا آدرسی هست که در گذشته آن را جستوجو کردید و حالا مجدد میخواهید سری به آن بزنید.

پاک کردن تاریخچه مرورگر

در مرورگر کروم هم پس از ورود به بخش تنظیمات History نمایی همانند شکل زیر را مشاهده میکنید. در این بخش با کلیک بر روی گزینه سوم میتوانید تمامی اطلاعات basic و advanced را مشاهده و در صورت لزوم تاریخچه خود را در هر بازه زمان به میل خود پاک کنید.

پاک کردن تاریخچه مرورگر

 

توجه:

دقت داشته باشید که با پاک کردن تاریخچه خود ممکن است اطلاعات ذخیره سازی مانند یوزر و پسورد ذخیره شده در سایت های مختلف از بین برود.بنابر این همواره قبل از پاکسازی تاریخچه خود به این مورد دقت لازم را داشته باشید.

 

تیم زومکت

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zoomketc/public_html/wp-content/themes/mweb-digiland-pro/includes/mweb_core/mweb_query.php on line 132
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X