حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

09211744808 alikazemi.tehran@gmail.com  

آموزش سئو | هشتگ‌ها در اینستا‌گرام (بخش دوم)

هشتگ‌ها در

جلسه نهم

هشتگ‌ها و قوانین استفاده از آن‌ها

هشتگ‌ها در اینستاگرام را در بخش اول این مقاله تا حدودی برای شما معرفی کردیم و تعدادی از مزایا و قوانین استفاده از آن را برای شما ارائه دادیم.

در مقاله قبلی از تاثیر چشم گیر استفاده از هشتگ ها در رشد حساب کاربری شما صحبت کردیم و گفتیم که استفاده هدفمند از این تگ‌ها تعداد افراد هدف در پیج شما را افزایش خواهد داد. اگر قسمت اول این مقاله را مطالعه نکردید از اینجا این بخش مفید را دنبال کنید.

 

آموزش سئو

هشتگ‌ها در

قانون ششم: از ترکیب هشتگ‌ها استفاده کنید

ترفند ترکیب هشتگ‌ها ترفندی بسیار مفید است که نتیجه‌ی آن دیده شدن و بازخورد بالای پست منتشر شده از سوی کاربران اینستا خواهد بود؛ این ترفند به این طریق است که هشتگ های خود را به صورت مخلوطی از تگ‌های گرو‌های بزرگ و گروه‌های متوسط و کوچک انتخاب کنید. ترتیب قرار گرفتن این ترکیب به این صورت است:

ابتدا تگ‌های گرو‌های بزرگ که موجب لایک و کامنت بیشتری در پست شما می‌شود.

در میانه و پایان پست تگ‌هایی از گرو‌های متوسط استفاده شود که موجب لایک و کامنت در دراز مدت می‌شود.

 

قانون هفتم: از هشتگ‌ها در کامنت استفاده نکنید

یکی از سوالات چر تکرار کاربران اینستاگرام محل قرار دادن تگ‌ها است. آیا قرار دادن هشتگ‌ها در قسمت توضیحات بهتر است و در قسمت نظرات هر پست؟!

بسیاری از کاربران برای جلوگیری از بهم ریختگی ظاهر پست و متن توضیحات آن هشتگ‌های خود را در قسمت کامنت (توضیحات) قرار می‌دهند؛ اما باید بدانید که الگوریتم اینستاگرام عکس و العمل کمتری نسبت به این گونه تگ‌ها خواهد داشت و هشتگ‌هایی که داخل توضیحات چست قرار می‌گیررد اولویت بیشتری از سوی اینستاگرام دارند. بنابراین سعی کنید تگ‌های خود را در قسمت توضیحات قرار دهید.

 

قانون هشتم: از هشتگ‌های بروز استفاده کنید

استفتده از یک هشتگ تکراری باعث افت صفحه‌ی شخصی شما خواهد شد؛ سعی کنید از هشتگ‌ها جدید و بروز استفاده کنید. در دور‌ه‌ی ماهیانه گرو‌های هشتگی خود را بروز رسانی کنید و آن‌ها را تغییر دهید.  این کار علاوه بر اینکه رشد صفحه شما را به همراه خواهد داشت باعث می‌شود تا اینستاگرام شما را اسپم و ربات تلقی نکند!!

هشتگ‌های جدید دسترسی افرادی جدید به پیج شما را باز خواهد کرد.

 

قانون نهم: تولید محتوای با کیفیت

تمامی نکات بالا زمانی اهمیت پیدا می کند که شما در هر بار اشتراک گذاری مطالب، مطالبی با کیفیت بالا تواید کرده باشید. از آنجایی که اینستاگرامی محیطی بصری است و کاربران بر روی پست شما کلیک می‌کنند و به عبارتی پست شما را می‌بینند تولید محتوا امری بسیار مهم خواهد. سعی کنید از عکس‌های بامزه ، ویدیو‌های با کیفیت و متن‌های جذب کننده استفاده کنید و با رعایت قوانین گفته شده در این مقاله و مقاله قبل  ارزش صفحه خود را بالا ببرید. | ترفند اینستاگرام

 


 

جلسه بعدی

جلسه قبلی

امیرحسین حدادی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X