حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

09211744808 alikazemi.tehran@gmail.com  

آموزش سئو | با یک خط به صدر گوگل برسید!

آموزش سئو

 

آموزش سئو | با یک خط به صدر گوگل برسید!

در این جلسه ازآموزش سئو میخواهیم با یک نکته ساده اما به دور از چشم روبرو شویم! نکته ای که با رعایت آن در هر بار ارسال مطلب یا محصول در سایت میتوانیم پله پله از رتبه های انتهایی صفحات گوگل به صفحات اول و رتبه های ابتدایی برسیم!

اگر افزونه یواست سئو (  برای دانلود این افزونه کلیک کنید ) را نصب کرده باشید با بخش اسنیپت و کلید واژه کانونی آن آشنایی دارید. در این بخش میتوانید توضیحات مختصر در باره مطلب یا محصول،کلید واژه کانونی و اصلی همان بخش و نحوه نمایش نوع آدرس و… را ویرایش کنید. بخشی که شاید بسیاری از وبمستران و مدیران سایت به آن توجه ندارند و یا به سادگی از کنار آن میگذرند. همچنین مورد دیگری که قابل ذکر است همان تیتر یا عنوان اصلی مطلب یا محصول میباشد، اگر بتوانید از کلماتی در تیتر خود استفاده کنید که چشم بیننده را به سوی خود بکشد میتواتنید نرخ کلیک روی سایت خود را افزایش دهید و در نهایت سیر نزولی صعود به صفحات اول گوگل را از سایت خود ببنید!

نحوه عنوان دهی کردن مطلب یا محصول

همان طور که در تصویر زیر مشاهده میکنید میتوانید به شکل دستی عنوان مطلب،نحوه ادرس دهی کردن و خلاصه توضیحات را برای آن وارد کنید. هم اکنون یک نمونه از آن را نیز مشاهده کنید.

عنوان مطلب در سئو

عنوان مطلب در سئو

 


 

همان گونه که مشاهده کردید به کمک ادرس دهی صحیح،عنوان دهی مناسب و نوشتن مختصر توضیحات جذب کننده پیرامون همان مطلب یا محصول میتوان میان بسیاری دیگر از سایت ها در صفحات گوگل درخشید. اما یک نکته چگونه عنوان جذب کننده ای بنویسیم؟!

 

نحوه نوشتن تیتر یا عنوان مناسب

 

  • ۱-استفاده از کلمات “تر” و “ترین” دار، مانند بهترین-زیباترین-ارزان ترین-جنجالی ترین-بهتر و… داخل عنوان
  • ۲-استفاده از اعداد داخل عنوان،مانند ۱۰ راه کسب درامد از سایت
  • ۳-بلند نبودن متن عنوان

 

همان گونه که مشاهده کردید به همین سادگی میتوانید یک مطلب با عنوانی صحیح و قالبی مناسب در گوگل منتشر کنید.

 


بخش بعدی

بخش قبلی

تیم زومکت

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zoomketc/public_html/wp-content/themes/mweb-digiland-pro/includes/mweb_core/mweb_query.php on line 132
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X