حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

09211744808 alikazemi.tehran@gmail.com  

راه های خاموش کردن کامپیوتر در ویندوز ۱۰

windows 10

لیست راه های سریع خاموش کردن ویندوز ۱۰

 

راه های خاموش کردن کامپیوتر در ویندوز ۱۰

 

یکی از مواردی که در ویندوز ۱۰ برای کاربران عذاب آور است،آپدیت خودکار ویندوز میباشد که دردسرهای فراوانی را برای کابر متحمل میشود ( برای آموزش غیر فعال کردن آپدیت خودکار ویندوز ۱۰ کلیک کنید). در صورتی که این آپدیت ها انجام شوند برای خاموش کردن سیستمتان گزینه های جدید را پیش رویتان میبینید. گزینه هایی که به شما اطلاع میدهند که ابتدا باید بروزرسانی در سیستم انجام شود و سپس سیستم خاموش شود! حال تصور کنید که شما میخواهید به محل کار و… بروید و باید فورا سیستمتان را خاموش کنید. اینجاست که به مشکل خواهید خورد!

 

 

اما راه هایی وجود دارد که شما را از شر این مشکلات عذاب آور ویندوز رها میکند. به کمک ترفند های زیر میتوانید سیستم را به سرعت خاموش کنید واین بروزرسانی را به زمان های بعدی موکول نمایید.

 

راه شماره ۱ :

 

روی بخش خالی صفحه دسکتاپ یکبار کلیک کنید،سپس کلید های Alt+F۴ را فشار دهید. در این لحظه پنجره بسته شدن ویندوز برایتان باز میشود و باید از بین گزینه های موجود shut down را انتخاب کنید و روی عبارت ok کلیک کنید. سپس سیستم شما خاموش میشود!

 

Alt+F۴

 

 

 

راه شماره ۲ :

 

در این راه کافیست تا دکمه های Win+L  را به شکل همزمان فشار دهید تا صفحه قفل ویندوز برایتان نمایان شود.حال باید روی آیکون پاور کلیک کنید و از منوی نمایان شده Shut down را انتخاب کنید. به همین سادگی سیستم خاموش خواهد شد.

 

راه شماره ۳ :

 

وارد منوی استارت ویندوز شوید و عبارت Cmd  را تایپ کنید تا برنامه مذکور پیدا شده و آن را اجرا کنید. در صفحه باز شده فرمان زیر را وارد کرده و اینتر را بزنید.

shutdown -s -t ۰

 

cmd

 

 


 

توجه :

به کمک روش های ذکر شده میتوانید به سرعت کامپیوتر خود را خاموش کنید. دقت داشته باشید که اگر سیستم شما نیازمند بروزرسانی میباشد در اولین فرصت به دست آمده اجازه آپدیت را به سیستم دهید تا ویندوز با عملکرد بهتر برای شما اجرا شود.

اگر میخواهید جلوی این آپدیت خودکار را بگیرید میتوانید با کلیک روی “اینجا” طریقه غیرفعال کردن آپدیت ویندوز ۱۰ را یادبگیرید.

 

ترفند های کامیپوتری

تیم زومکت

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zoomketc/public_html/wp-content/themes/mweb-digiland-pro/includes/mweb_core/mweb_query.php on line 132
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X