حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

09211744808 alikazemi.tehran@gmail.com  

ذخیره کردن تصاویر پروفایل اینستاگرام در گوشی و رایانه

ذخیره

ذخیره کردن تصاویر پروفایل اینستاگرام

ذخیره کردن و دیدن عکس های پروفایل صفحات اینستاگرام یکی از معظل های این فضای مجازی است. شاید شما با مشاهده تصویر پروفایل صفحات مختلف اینستا به فکر دانلود آن در گوشی و یا رایانه خود بیافتید؛ اما با چه روشی این امر امکان پذیر خواهد بود.

 

 

ذخیره

 

 

روش های متفاوتی برای ذخیره تصویر پروفایل اینستاگرام موجود است. اما اهمیت تین موضوع زمانی آشکار می شود که شما تصویری که بر روی نمایه اینستا دارید را در رایانه و گوشی خود ندارید و در عین حال نیاز ضروری به عکس و دانلود آن از روی اینستا دارید.  در این مطلب قصد داریم چگونگی دانلود عکس پروفایل از صفحات اینستا را بیان کنیم.

 

دانلود تصاویر پروفایل اینستاگرام در رایانه

برای دانلود تصاویر زمینه از طریق رایانه نیازی به هیچ برنامه ی کمکی نخواهید داشت. برای این منظور مراحل زیر را دنبال کنید.

 

مرحله اول – از طریق مرورگر رایانه خود به سایت اینستا گرام رفته ( Instagram.com ) و صفحه ی مورد نظر ( خودتان یا دوستانتان ) را باز کنید؛ سپس روی تصویر نمایه کلیک راست کنید و گزینه Copy image address را انتخاب کنید.

 

ذخیره

 

مرحله دوم – در مرورگر خود یک صفحه جدید باز کنید و در قسمت آدرس بار آن URL کپی شده را قرار دهید. توجه کنید که قبل از Enter کردن آدرس باید بخش (( s150*150/))  را از آدرس حذف کنید، با حذف این قسمت تصویر پروفایل با کیفیت اصلی و کامل باز خواهد شد.

 

ذخیره

 

مرحله سوم – چس از این مراحل تصویر برای شما باز خواهد شد که در اینجا کافی است بر روی آن کلیک راست کنید و گزینه Save image as را انتخاب و ل=اقدام به دانلود آن کنید.

 

ذخیره

 

 

دانلود تصاویر پروفایل اینستاگرام در تلفن هوشمند اندرویدی

زمانی ممکن است شما به رایانه دسترسی نداشته باشید تا از مراحل بالا موفق به دانلود تصاوی چروفایل شوید و قصد این کار را با تلفن همراه اندرویدی خود داشته باشید. در این مواقع چه کنیم؟!

برای این منظور باید از برنامه های با امکان دانلود تصاویر اینستاگرام که مبتنی بر سیستم هامل اندروید است استفاده کنید. در ادامه چند برنامه دانلود تصاویر اینستا را برای شما معرفی میکنیم.

 

نرم افزار Insta Profile Zoom and Save

شما با دانلود این برنامه رایگان پس از ثبت نام و مشخصات خود به راحتی قادر به دانلود تصاویر پروفایل خواهید بود. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید پس از باز کردن برنامه باید در قسمت Profile Name نام صفحه مورد نظر را تایپ کنید و با زدن دریافت تصویر (Get Profile Picture) پروفایل مورد نظر را دانلود کنید.

 

ذخیره

 

 

نرم افزار  Insta Big Profile  Photo

همانطور که میدانید تصاویر چروفایل اینستا بسیار کوجک هستند و تشخیص آن ها در مواردی بسیار سخت می شود. این برنامه کمک بزرگی برای بزرگ نمایی این تصاویر خواهد بود.

 

ذخیره

 

برای این منظور کاف یاست پس از ورود به اینستاگرام با لمس کردن فلش کوچک کنار تصویر پروفایل URL تصویر مدنظر را کپی کنیدو در ادامه آن را در قسمت مربوط در برنامه Insta Big Profile  Photo جایگذاری کنید. و در نهایت با زدن گزینه Load تصویر پروفایل در اختیار شما قرار می گیرد.

ترفند های اینستاگرامی را در سایت ما ببینید

امیرحسین حدادی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X