حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

09211744808 alikazemi.tehran@gmail.com  

راهکارهایی جهت خنک نگه داشتن موبایل

داغ شدن موبایل

اقداماتی جهت خنک کردن تلفن همراه در شرایط خاص

 

راهکارهایی جهت خنک نگه داشتن موبایل

 

کاربران همواره از داغ شدن تلفن همراه خود در بعضی مواقع گلایه میکنند.همچنین گاها به قدری موبایل داغ میشود که احتمال آتش گرفتن و حتی انفجار موبایل بالا میرود.در این مطلب میخواهیم به راهکارهایی جهت خنک نگه داشتن موبایل در این شرایط اشاره کنیم.

کارشناسان با مطالعه بر این موضوع به مواردی رسیده اند که با رعایت کردن آن ها میتوان جلوی هرگونه حادثه ناشی از داغ شدن موبایل را گرفت.

 

داغ شدن موبایل

 

هنگام داغ شدن بلافاصله تمامی برنامه ها را ببندید.

در اولین اقدام باید تمامی برنامه های باز را ببندید تا جلوی بدتر شدن شرایط رابگیرید و به سیستم تلفن همراه خود استراحت بدهید.

 

گوشی همراه خود را خاموش کنید.

در گام بعد لازم است تا موبایل خود را خاموش کنید تا به طور کامل جلوی افزایش گرمای گوشی رابگیرید.

 

دمای گوشی را پایین آورده و قاب گوشی را در بیاورید.

در مراحل انتهایی باید قاب گوش را دراورده تا گرما به سرعت از گوشی به محیط منتقل شود و سپس سعی کنید با راه های مختلف مانند قرار دادن موبایل در هوای آزاد و…دمای گوشی را پایین بیاورید.

 

 

تذکر:

بعضی از گوشی های همراه به طور طبیعی هنگام اجرای نرم افزار های سنگین داغ میکنند،در این شرایط هم لازم است تا دقایقی از ادامه ی کار با گوشی دست نگه دارید. همچنین داغ شدن قسمت باتری گوشی میتواند بسیار خطرناک تر از قسمت های دیگر باشد.

 

 

تیم زومکت

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zoomketc/public_html/wp-content/themes/mweb-digiland-pro/includes/mweb_core/mweb_query.php on line 132
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X