حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

09211744808 alikazemi.tehran@gmail.com  

حالت پرواز یا Airplane

حالت پرواز

فواید استفاده از حالت پرواز

 

حالت پرواز یا Airplane

 

حالت پرواز در گوشی های همراه و حتی در نسخه های بالایی ویندوز لپتاپ ها پس از فعال شدن،منجر به قطع شدن تمامی ارتباطات بی سیم همچون wifi و ارتباطات رادیویی و بلوتوث و … میشود. اما این ویژگی فوایدی را نیز برای کاربران دارد که در جلوتر به آن اشاره خواهیم کرد.

 

 

حالت پرواز

 

نکات مثبت استفاده ازحالت پرواز یا Airplane

 

پرتکرارترین جایی که استفاده از حالت پرواز را شنیده ایم احتمالا در سفرهای هوایی بوده است. هنگامی که در هواپیما هستیم تاکید میکنند که تلفن های همراه خود را روی حالت پرواز قرار دهیم تا از ایجاد هرگونه نویز یا ارتباط مخرب رادیویی در هواپیما جلوگیری شود.اما با تحقیق متخصصان در این زمینه اطلاعات مفید دیگری نیزبرای حالت پرواز تلفن همراه به دست آورده اند. با ما همراه باشید.

 

  • ۱-افزایش طول عمر باتری تلفن همراه در حالت پرواز
  • ۲-افزایش سرعت شارژ شدن موبایل در حالت پرواز
  • ۳-کاهش ضررات موجود از سوی تلفن همراه برای بدن انسان
  • ۴-خاموش شدن تمامی اعلانات تلفن همراه مرتبط به ارتباطات بی سیم

 

 

اما میتوان گفت کاهش تاثیرات مخرب تلفن همراه بر بدن انسان توسط حالت پرواز یا Airplane میتواند یکی از مفیدترین دلایل استفاده از این حالت باشد. بهتر است اگر میتوانید از ساعات پایانی شب تا بعد از بیدارشدنتان از خواب ، موبایل خود را روی حالت پرواز قرار دهید تا کمتر مورد توجه امواج مخرب گوشی همراهتان قرار بگیرید!

تیم زومکت

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zoomketc/public_html/wp-content/themes/mweb-digiland-pro/includes/mweb_core/mweb_query.php on line 132
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X