حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

09211744808 alikazemi.tehran@gmail.com  

آموزش تکنیک و ترفندهای گلزنی فیفا۱۹

تکنیک و ترفندهای گلزنی فیفا19

اخبار تکنولوژی

 

آموزش تکنیک و ترفندهای گلزنی فیفا۱۹

 

یکی از هیجانات همیشگی افراد گیمینگ علاقه مند به فوتبال آمدن سری جدید بازی فوتبال pes یا fifa میباشد. از اینرو علاقه مندان به این سبک از بازی ها خواهان یادگیری تکنیک ها،فنون و روش های مرسوم بازی میباشند. در این قسمت میخواهیم نگاهی کلی به فیفا ۱۹ و تکنیک ها و ترفند های گلزنی در این بازی بیندازم/ زومکت

 

 

فیفا ۱۹ | کم تغییر اما پرهیجان

 

فیفا ۱۹ چند هفته ای هست که برای سیستم های مختلف منتشر شده است، و در عین حال بااینکه تفاوت چندانی را با نسخه ۲۰۱۸ آن نمیبینیم ولی همچنان هیجان در این سبک بازی و تفاوت های موجود با رقیب خود (pes) علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است.

با وجود اینکه اگر گیم پلی فیفا ۱۹ را تجربه کنید،تغییرات زیادی را در آن نبینید اما بهبود جزئیات را در کنارهم میتوان حس کرد! شما را دعوت به تماشای تیزری از این بازی میکنم.


 

تکنیک و ترفندهای فیفا ۱۹

 

حال اگر فیفا باز حرفه ای هستید باید به سراغ ویدیو زیر بروید تا بازی عادی خودتان را به یک بازیگر حرفه ای در میدان تغییر دهید! تکنیک و ترفند های جالب موجود در این بازی به شما کمک میکند تا خلاقیت،سبک بازی و جذابیت بخشیدن به بازی را تجربه کنید!فیفا را شاید بتوان از لحاظ تکنیک و ترفندهای موجود در بازی کمی سرتر از pes دانست، با این حال هردو این ها هموراه طرفداران خاص خود را داشته اند!

 

تیم زومکت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X