حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

09211744808 alikazemi.tehran@gmail.com  

برداشتن لایک پست هایی که قبلا در اینستاگرام لایک کرده ایم

برداشتن لایک

برداشتن لایک پست های لایک شده در اینستاگرام

 

برداشتن لایک یا همان UnLike کردن پست هایی که قبلا آن هار را لایک کرده ایم در اینستاگرامترفندی است که در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد. الایک کردن که یکی از امکانات این شبکه اجتماعی پر طرفدار است به منزله ی تاییدی بر پسندیدن مطلبی است که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است. شما روزانه پست ها و مطالب زیادی را در اینستاگرام مشاهده و لایک می کنید و حتما برای شما پیش آمده است که به طور اتفاقی اقدام به لایک پستی کرده باشید که قصد لایک آن را نداشته اید؟!

و یا حتی ممکن است در یک بازه ای از زمان از یک مطلب خوشحال بوده اید و اقدام به لایک آن را کرده اید و حالا بعد از گذشت چند وقت بنا به دلایل مختلف پشیمان شده اید و میخواهید لایک آن پست یا پست ها را بردارید، اما این کار چگونه انجام می شود؟

 

اگر شما بخواهید با استفاده از یک مرورگر سریع به تمام مطالبی که قبلا آنها را لایک کرده اید اشراف داشته باشید و مواردی که می خواهید را از حالت لایک خارج کنید یا به اصطلاح آنها را UnLike کنید، چه کاری باید انجام دهید؟ خبر خوب در این موارد این است که اینستاگرام قابلیتی را دارا است که با استفاده از آن می توانید هر محتوایی را که پیش تر لایک کرده اید از حالت لایک خارج کنید.

برداشتن لایک

 

برای استفاده از این قابلیت و دسترسی به فهرست پست های لایک شده مراحل زیر را دنبال کنید:

اینستاگرام را بر روی تلفن همراه خود باز کنید و در قسمت پایین سمت راست آیکون پروفایل خود را لمس کنید و وارد صفحه خودتان شوید.

در ادامه در قسمت سمت راست و بالای صفحه پروفایل خود روی آیکون سه خطک لمس کنید و وارد Setting شوید.

در منوی باز شده به پایین صفحه بروید تا به گزینه posts you’ve liked برسید روی این گزینه لمس کنید.

 

برداشتن لایک

 

صفحه ای برای شما باز می شود که شامل تمای مطالبی است که از قبل توسط شما لایک شده است؛ برای برداشت لایک هر یک از مطالب روی مطلب مورد نظر فشار دهید تا آن پست باز شود پس از باز شدن روی آیکون قرمز رنگ قلب فشار دهید تا پست UnLike شود.

 

توجه: به دلیل محدودیت اینستاگرام که در هر ساعت امکان ۱۰۰ لایک وجود دارد برای برداشتن لایک نیز این محدودیت وجود دارد.

ترفند های اینستاگرام

امیرحسین حدادی

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zoomketc/public_html/wp-content/themes/mweb-digiland-pro/includes/mweb_core/mweb_query.php on line 132
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X