حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

09211744808 alikazemi.tehran@gmail.com  

نحوه حذف اکانت تلگرام

حذف اکانت تلگرام

اگر مایل هستید اکانت تلگرام خود را از ریشه حذف کنید با ما همراه باشید.

 

 آموزش نحوه حذف اکانت تلگرام

اگر پیام رسان تلگرام را روی گوشی و یا کامپیوتر خود نصب کرده اید حتما مشاهده کرده اید که در خود این مسنجر قسمتی برای حذف اکانت وجود ندارد و تنها گزینه ی لاگ اوت موجود است که اصلا به معنی حذف اکانت نمیباشد! بنابر این باید به شیوه ای که در جلوتر ذکر میکنیم اکانت خود را به شکل کامل حذف کنید.

با طی کردن مراحل زیر میتوانید در عرض کمتر از  دقیقه اکانت تلگرام خود را حذف کنید.تمامی این مراحل در سایت رسمی تلگرام صورت میپذیرد و باید حتما این مراحل را پشت سرهم و تا انتها ادامه بدید. با ما همراه باشید.

 

 

مراحل حذف اکانت تلگرام

 

  1. ۱-در مرحله نخست باید وارد آدرس my.telegram.org/deactivate شوید.
  2. ۲–پس از ورود به این صفحه که مربوط به پیام رسان تلگرام میباشد باید شماره موبایلی که با آن در تلگرام عضو شده اید را وارد کنید و سپس گزینه ی next را وارد کنید.

 

حذف اکانت تلگرام

 

 

  1. ۳-در این صفحه باید رمزی که در خود پیام رسان تلگرام برایتان ارسال شده را در بخش password وارد کنید و سپس sign in را بزنید.
  2. ۴-در بخش بعد باید روی دکمه done کلیک کنید.ممکن است در این صفحه از شما علت ترک تلگرام را نیز سوال کند که میتوانید یک پاسخ کوتاه و حتی بی ربط بدهید.
  3. ۵-در این بخش از شما تایید حذف اکانت را میخواهد و باید روی عبارت Yes, delete my account کلیک کنید که معمولا به رنگ قرمز میباشد.

 

حذف اکانت تلگرام
دیلیت اکانت تلگرام

در صورت صحیح اجرا کردن مراحل و حذف اکانت شما پیامی به منزله تایید حذف اکانت شما روی صفحه به شکل زیر نمایان میشود. | پایان حذف اکانت

 

حذف تلگرام

 

توجه:

پس از حذف اکانت تلگرام خود، دیگر قادر به بازیابی آن نخواهید بود.

پس از حذف اکانت تلگرام خود، دیگر دوستان و افرادی که تلگرام شما را داشتند نیز نام شما را به شکل Delet account  مشاهده میکنند.

همچنین پس از حذف اکانت تلگرامی هیچکدام از پیام های گذشته شما پاک نخواهد شد مگر اینکه طرف های شما پیام خود را پاک کنند.

 

 

 

 

تیم زومکت

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zoomketc/public_html/wp-content/themes/mweb-digiland-pro/includes/mweb_core/mweb_query.php on line 132
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X