حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

09211744808 alikazemi.tehran@gmail.com  

ادامه فعالیت تلگرام طلایی و هاتگرام

عدم فیلتر هاتگرام و تلگرام طلایی

اخبار تکنولوژی

 

ادامه فعالیت تلگرام طلایی و هاتگرام

 هاتگرام وتلگرام طلایی فیلتر نشدند! / به نقل از خبرگزاری فارس یکی از افراد دولتی گفته است که به هاتگرام و تلگرام طلایی تا پایان آذر مهلت داده شده است.وی افزود که مدیران این دو پیام رسان در تلاش اند تا از تلگرام خارج شده و به پیام رسان های بومی تبدیل شوند و به همین علت از رییس قوه قضاییه مهلت خواسته اند که احتمالا با این مورد موافقت نیز شده است. در حالی که قرار بود تا پایان ۱۵ شهریور این دو پیام رسان فعالیتشان را متوقف کنند اما با صحبت هایی که انجام شده قرار است تا پایان آذر ماه هاتگرام و تلگرام طلایی به دو پیام رسان بومی تبدیل شوند و کاملا مستقل از تلگرام راه خود را ادامه دهند.

هاتگرام و تلگرام طلایی

 

درحالی که مدیران دولتی از اتمام مهلت به این دو پیام رسان خبر داده بودند اما به ناگهان یک روز قبل از اتمام زمان با انتشار خبری از سوی مدیرعامل پیام رسان بومی آی‌ گپ مطلع شدیم که مهلت جدیدی به مدیران این پیام رسان ها داده شده تا به شکل کامل بومی شده و کار خود را ادامه دهند در غیر این صورت سرانجامی مانند تلگرام را خواهند داشت.

با این حال باید دید که با این روش آیا میتوان مردم را به سمت و سوی پیام رسان های داخلی کشید یا خیر؟! چیزی که مشخص است ادامه فعالیت تلگرام طلایی و هاتگرام حداقل تاپایان آذر ماه سال جاری میباشد و باید دید که پس از آن چه اتفاقی رقم خواهد خورد. | اخبار تکنولوژی

تیم زومکت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X