حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

09211744808 alikazemi.tehran@gmail.com  

آموزش سئو | کلمات کلیدی مناسب

کلمات کلیدی

آموزش سئو جلسه دوم

آموزش سئو | کلمات کلیدی مناسب

جلسه دوم

در این جلسه خواهیم آموخت که به کمک انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای هر مطلب تا چه حد میتوان روند سئو سایت را بهبود بخشید. با ما همراه باشید تا در جلسه دوم آموزش سئو با شیوه های صحیح و قوانین اصلی سئو اطلاعات کامل تری را در اختیار شما عزیزان قراردهیم.

 

کلمات کلیدی

 

 

هنگامی که شما سایت جدید خود را بالا می اورید قطعا باید نگاهی نیز به رقبای خود بیندازید و همینطور رقابت شما در اصلی ترین کلمات کلیدی که تفاوت شما و رقبایتان را ایجاد میکند. به عنوان مثال اگر شما سایت ورزشی داشته باشید رقیب اصلیتان سایت ورزش۳ خواهد بود. و همچنین اگر بخواهید در کلمات کلیدی اصلی آماری بگیرید متوجه خواهید شد که در کلماتی همچون اخبار ورززشی، ورزش، فوتبال و… رقبایتان در چه مرحله ای قرار دارند.

اما باید مد نظر داشته باشید که رقابت از همان اسم دامنه آغاز میشود.باید متجه باشید که وجود کلمه کلیدی در اسم دامنه شما نیز تاثیر بسزایی در سئو سایتتان خواهد گذاشت. در قدم بعدی ثبت مطالب در شبکه های اجتماعی،تولید محتوای صحیح و… میتواند شما را یک سر وگردن از رقبایتان جلو بیاندازد.

 

 

کلمات کلیدی

 

مراحل اصلی رسیدن به قله های سئو در شاخه کلمات کلیدی

  1. ۱-خرید نام دامنه مرتبط با هدف سایت
  2. ۲-داشتن یک هاست قوی برای سایت
  3. ۳-داشتن یک قالب سریع،حرفه ای و دارای ساختار مناسب برای بازدیدکنندگان
  4. ۴-بهینه بودن سایت
  5. ۵-تولید محتوای بروز و همچنین عدم کپی بودن مطالب
  6. ۶-داشتن شبکه های اجتماعی و تبلیغ مطالب منتشر شده سایت
  7. ۷-انتخاب برچسب ها و کلمات کلیدی متناسب برای هر پست

 

 

کلمات کلیدی

 

 

 

توجه داشته باشید که برچسب هایی که برای هر پس منتشر میکنید یکی از کلیدهای اصلی نمایان شدن مطلب شما در صفحات ابتدایی گوگل میباشد. بدین شکل که حتما کلمات کوتاه و اصلی و قابل جستجو را برای هر مطلبتان انتخاب کنید. به عنوان مثال برای انتخاب کلمات کلیدی در باره یک مطلب ورزشی میتوانیم از برچسب های : اخبار ورزشی،بروزترین اخبار ورزشی،ورزش و… استفاده کنیم. ( برای کمک از این بخش میتوانید کلمات کلیدی خود را در گوگل سرچ نمایید، در ادامه خود گوگل پرتکرارترین جستوجو هارا برای شما نمایان میکند و میتوانید از این جستوجو ها استفاده کنید.)

 

 


جلسه بعدی

جلسه قبلی

تیم زومکت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X