حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

09211744808 alikazemi.tehran@gmail.com  

آموزش سئو | زمان بندی صحیح در ارسال مطالب

ارسال مطلب در سایت

آموزش سئو جلسه پنجم

آموزش سئو | زمان بندی صحیح در ارسال مطالب

جلسه پنجم

یکی از ساده ترین مطلبی که شاید خیلی ها دقت لازم را درباره اش ندارند همین زمان بندی و نظم در ارسال مطالب داخل سایت میباشد! گاهی ممکن است در طول یک هفته به شکلی مداوم مطالبت خود را در داخل سایت منتشر کنید اما شاید زمانی نیز فرا برسد که فرصت انتشار مطالب را نداشته باشید! باید مطلع باشید که همین نظم در ارسال مطالب تاثیر بسازی در سئو سایت و ایندکس شدن مطالبتان دارد.

 

نظم در ارسال مطالب

 

یکی از قابلیت های خوب سایت های وردپرسی آپشن زمان بندی در ارسال مطالب میباشد که در جلوتر به آن اشاره خواهیم کرد. ابتدا میخواهیم به اصل زمان بندی صحیح در ارسال مطالب اشاره کنیم. ربات های گوگل برای ثبت مطالب شما در موتورجستوجو به شکل عادی سر میزنند تا اینکه مطالب شما در گوگل ثبت شود و با جستجو در صفحات گوگل نمایان شود.

 

حال مطلب قابل توجه این است که اگر شما با یک نظم خاص مطالبتان را در سایت منتشر کنید تاثیر بسزایی را در سئو سایت خواهید دید. به عنوان مثال اگر هر روز در ۲ زمان انتخاب شده از سوی شما مطالبتان منتشر شود، کم کم ربات های گوگل این نظم را متوجه شده و هر روز سر همان ساعت مشخص به سایتتان آمده و مطالبتان را ایندکس میکنند. همین به موقع ایندکس شدن میتواند شمارا زودتر از دیگران در صفحات گوگل نمایان کند و همین یعنی سئو مناسب!

حتی اگر شما فرصت نمیکنید تا مطالبتان را روزانه سر ساعت دقیقی در سایت منتشر کنید میتوانید از این آپشن عالی وردپرس که در زیر به آن اشاره میکنیم استفاده کنید!

 

 

ارسال خودکار مطالب در سایت با کمک وردپرس

 

 

یکی از قابلیت های کارامد و مفید وردپرس همین بخش انتشار مطالب میباشد که شما میتوانید مطالبتان را هر زمان که خواستید آماده برای انتشار کنید و با کمک وردپرس در بازه های زمانی مختلف به شکل کاملا خودکار مطالبتان را منتشر کنید!

در قسمت ارسال مطالب در وردپرس از منوی سمت چپ طبق تصویر زیر میتوانید زمان ارسال مطلبتان را مشخص کنید تا به شکل کاملا خودکار مطلبتان منتشر شود.

 

نظم در ارسال مطالب

 

 

در پایان این جلسه متوجه شدیم که زمان بندی دقیق و نظم در ارسال مطالب تا چه حد میتواند کمک به بهبود سئو سایت شما کند. پس از همین حالا سعی کنید تا با نظم بیشتری مطالبتان را منتشر کنید.

 

 


 

جلسه بعدی

جلسه قبلی

تیم زومکت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X