حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

09211744808 alikazemi.tehran@gmail.com  

آموزش سئو | المان های منفی در طراحی سایت

جلسه اول آموزش سئو

آموزش سئو | المان های منفی در طراحی سایت

 

جلسه اول

 

قصد داریم طی چند جلسه قوانین سئو و راهکارهایی برای داشتن سئو مناسب به شما عزیزان معرفی کنیم. با ما همراه باشید. در جلسه اول قصد داریم به منفی ترین مواردی که میتواند ظاهر و در کل ارزش یک سایت را پایین بیاورد اشاره کنیم. مواردی که اگر رعایتشان کنیم قطعا میتوانیم به گام های روشنی در مسیر رعایت سئو و بهبود آن برسیم.

 

 

 

 

تبلیغات بیش ازحد

 

اینکه در سایتمان از تبلیغات به هیچ وجه استفاده نکنیم امری اشتباه است اما اگر تمام فضای های خالی سایت را با تبلیغات پر کنیم واقعا میتواند در چشم بیننده امری آزاردهنده باشد. همانگونه که تبلیغات میتواند بازدیدکننده را به سمت خود بکشاند،زیاد بودن آن نیز میتواند تمرکز بازدیدکننده برای هدف اصلی مراجعه به سایت شما را بگیرد.همچنین استفاده زیاد از پهنای باند و سنگین شدن صفحه میتواند از ضررات استفاده از تبلیغات زیاد در صفحه باشد.

 

موسیقی پس زمینه

 

هرچند این مورد بیشتر در وبلاگ ها دیده شده اما بازم هم موردی است که گاها در سایت ها دیده شده. با اینکه شاید از دید مدیر سایت پخش خودکار موسیقی در پس زمینه سایت زیبا بنظر برسد اما باید این را در نظر داشت که بسیاری از افراد اصلا دلشان نمیخواهد که موسیقی به شکل خودکار برایشان اجرا شود! جدا از آنکه حجم اینترنت فرد نیز برای بالا آمدن صفحه هدر میرود. پس میتوان حداقل برای استفاده از موسیقی در پس زمینه آن را به شکل قابل کنترل به دست کاربر در سایت قرار داد تا با میل خود آن را اجرا کند.

 

رنگ و سایز مطالب

 

استفاده از رنگ بندی برای جداسازی تیتر ها و… در مطلب امری مناسب است اما اگر در این مورد زیاده روی انجام شود میتواند زیبایی کار شما را خراب کند. پس دقت داشته باشید که برای استفاده از رنگ ها در متن حتما طبق رعایت قوانین و نظم خاص این کار را انجام دهید. در مورد بعد سایز متن میباشد که در صورت زیادی کوچک و یا بزرگ تایپ کردن متن میتواند بازدید کننده را آزار دهد و همین یعنی دور کردن مخاطب از سایت!

 

 

در این جلسه سعی کردیم به اصلی ترین موراد منفی در طراحی سایت اشاره کنیم. در جلسات بعدی به شکل کامل قوانین سئو را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد.

 

 


 

جلسه بعدی

تیم زومکت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X